Pekelná škola V01P01

31. května 2013 v 19:31 | Kakao-chan |  Devil school
Zdravím,vím, že na blog nechodím teď často a nevím,či budu. Posnažím se rozjet opět povídku 06 Type a Bez názvu. Začnu vymyšlet asi i básničky. Ale bývám často na FB, tak se dívejte! A pokud máte otázku, tak se ptejte na Asku. ^^
Nebojte, bude tu zase rušno! :3

Ráno začínalo, ale 16ti-letý Terry se stále tulil v posteli. Však, komu by se chtělo stávat v 7 hodin ráno? Terrymu tedy ne, byl to příliš ospalý člověk. To vysvětlují ty známky ve škole. Proto přestoupil na jinou školu, aby to zkusil tam. Když budík zazvonil, vytáhl ruku z podpeřiny a jednoduše do něj bouchl. Budík jen zapraskal a přestal. Rozespalý Terry odhodil peřinu a pomalu vstával z postele. Převlékl se do svého každodenního oblečení, vzal tašku a vyrazil na cestu do školy. Při cestě do něj někdo vrazil, ale nevšiml si kdo. Neřešil to, šel dál. Konečně se dostal ke škole, pohled na ní se mu zhnusil. Odjakživa nesnášel školy. První zvonění zaznělo a on byl teprve v šatně. Druhé též zaznělo a on se stále flákal, ale na záchodě. Ale když vyšel ze záchodů, čapla ho učitelka. 'Sákryš.' popořekl si v duchu. "Jak to, že nejsi na hodině?!" hned ho seřvala, nijak to neřešil a neodpovídal. Učitelka ho pošťouchla, aby se rozešel k učebně. Taky se tak stalo. Když stál u učebny, ještě neotvíral - nechtěl vyrušit vyučující, když zrovna na někoho řvala a pěkně ho seřezala. Chystal se už otevírat, ale dveře se otevřely sami a vrazily do něj. "Auu." zakňoural a pohlédl na osobu, která otevřela dveře. "Příště dávej pozor, zelenáči." Promluvil černovlasý klučina, který se otočil k ředitelně a šel. 'Asi má nějakej průser. Hmm, jeho problém.' pomyslel si, když se na něj ještě díval, ale moc dlouho ne. Vyučující ho vyrušila. "A co ty se tu válíš? Padej do třídy!" zvedl se a vešel do učebny, jeho 'new' spolužáci nevypadali moc nadšeně. Áno, nebyl načesaný a vypadal jako zhulený. Sedl si do přeposlední lavice, aspoň to tak vypadá, že byla předposlední. Ta poslední lavice byla uplně až vzadu, byla v drsným stavu. Vršek celý poškrkaný od kapesnýho nože a pomalovaný fixou, grafitti vedou. Ze spodka visely nějaké šňůry a v lavici byla žákovská. 'Hmmm..' zahumlal a vytáhl propisku, kterou nenápadně hodil na zem. "Co se děje?" zeptala se učitelka.
"Spadla mi propiska." a jen se pousmál se.
"Tak jí zvedni!" tak se zvedl ze židle a z-ohl se pro propisku, ale ještě do ní kopl, aby letěla dál. Stalo se. Dostal se ž k poslední lavici, když se úča nedívala, vzal žákovskou i propisku a už se rozešel ke své lavici, posadil se. Když vyučující něco mlela, prohlížel si žákovkou žáka Teodora Fergia [ferdžija]. Samé poznámky, ani stránky nestačí. 'Tenhle Teodor se nějak neučí, je to asi vidět.' blesklo mu v hlavě i to, že to mohl být ten černovlasý klučina. A měl pravdu, zrovna se ta jistá osoba vracela zpátky do učebny. Učitelka šla o krok dál, bála se ho i žáci. Všichni se klepali jako osika, jenom on ne. Neznal ho a nechtěl si dělat zbytečný problémy. Ale dostal se do problému hned na začátku. Neuvědomil si, že drží v ruce jeho žákovskou. Teodor si toho všiml, z-ohl se k němu, hlavy těsně u sebe a ukázal na žákajdu. "To je moje žákovská?" promluvil. Terry trošku drze odpověděl. "Ano, je. Vadí ti to?" očima namířil na něj. Teodor chytl Terryho za triko a přitáhl k sobě. "Héj, to je nový triko." Zastěžoval a zakňučel.
"T-Teo! Dost!" Řvala učitelka, ale klepal se jí hlas. On na to nereagoval. Díval se na Terryho. "Tak Teo, jo?" na tohle už reagoval, vycházelo to totiž z úst, které políbil. Terry zkameněl, zčervenal a bylo mu na omdlení. Ne, tak strašné to nebylo. Ale třída ztuhla. Nikdo by to do Teodora neřekl. Zapojil i jazyk, ale to nikdo neviděl. Učitelka přiběhla a vrazila Teodorovi facku. Terry dělal silné nádechy a výdechy. Hodina zkončila a on běžel ihned na záchod a zamčel se v kabince. Slyšel, jak si povídají někteří z jeho třídy. "Teodor se vážně nezdá."
"Našel si novou hračku, tshe."
"Jak,že se jmenuje? Terry... mhh..."
"Ten se asi šuká snadno.." zasmáli se, chtěl vylézt z kabinky a udělal to - "Ja---" hned se odebral zpátky do kabinky. Netušil, že je tam i Teo, ale přišel o něco později. "O čem, že je to řeč?" zazněl jeho drsnej hlas, kluci žádali o to, aby je nechal - nestojí o problémy. Pak jen slyšel bouchnutí do zdi a pak,jak zdrhají. Zapoměl si zamčít kabinku a Teodor jí otevřel. "To se tu jakože skrýváš?" hleděl jsem do země, vzal mě za ruku a přimáčl ke zdi. "To tě rodiče nenaučili, že je slušné odpovědět?" pošeptával mi do ucha a zkousl lalůček. Terry zasíkal. Teodorovi ruce mířili pod triko a hladily Terryho tělo. .......

Muhaha, pokračování příště.
mějte se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dí de Fast Dí de Fast | Web | 8. června 2013 v 15:17 | Reagovat

Juj to bolo úžasné! Skvelo píšeš :D Už sa teším na pokračovanie :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama