Díl druhý

12. dubna 2013 v 21:28 | Kakao-chan |  Bez názvu
Dnes o něco kratší, omlouvám se!
A ty barvy jsou naopak, sorry! xD Já totiž budu spát u kamaráda a jsem z toho mimo! :DDDD

Procházel jsem náměstím a sedl si na lavičku.Stála přimo vprostřed náměstí,takže jsem měl dokonalý výhled na všechny:úchyli a další takový magory. Jsem tam jsem se oklepal zimou,ano měl jsem takový,chvilky kdy mi byla opravdu zima,hlavně že je horko...Spíš jsem se vždycky oklepal.Dál jsem měl v uších sluchátka a v mikině s nápisem "NIKE" jsem seděl na lavičce,sem tam jsem si i melodii pobroukával společně s písničkou,která hrála.

Poslední kousek zákusku, napíchl ho na lžičku a dal do pusy. Odnesl jsem talíř a šel ven. Když jsem šel tak po náměstí, lidi se zamnou jen točili, někdy zaslechnu i nějaké ty lichotky. "Že bych šel už domů?" Šel bych, ale nechce se mi. Zastavil jsem se a vytáhl mobil z kapsy, v tom momentu mi začal vyzvánět. "Kdopak to je? Hm, ségra.." zvedl jsem to, sestra po mě chtěla, abych vyřídil mamce, že dnes příjde domu později.
"Promiň ségra, ale od mamky jsem teď vyšel a nějak se mi tam vracet nechci..˝ úšklíbl jsem se, típl to a šel si sednout na nejbližší lavku, ani jsem nevnímal to - že na druhé lavce vedle sedí ten divnej kluk.

Po chvíli jsem MP4 vypl a rozepl jsem si mikinu.Bylo tu opravdu dost horko a já se nechtěl smažit.Šel jsem tedy k nejbližšímu stánku se zmrzlinou a vzal jsem si rovnou dvě po dvou kopečcích.Zaplatil jsem a vrátil se zpět na lavičku,oblizoval jsem jednu ze zmrzlin,a tu druhou jsem držel v ruce.Jedna malá holčička,která právě stála u stánku se zmrzlinou,od kterého jsem odešel na mě divně civěla a potahovala tam.
,,Mami koukej !! Ten kluk má taky dva kopečky!!" pofňukávala ta malá holka a její matka,jí na to něco řekla,ale co to jsem neslyšel.Každopádně se tam ten prcek rozbrečel a já se radši otočil na druhou stranu zády k ní a záhlédl Nawakiho,potom jsem se otočil na střed.Nepotřeboval jsem vidět ani Nawakiho,ani tu ufňukanou holku.

Díval jsem se potají na toho podivína, nejspíš se mi líbí - netuším to. Když si šel pro zmrzlinu a pak se vrátil - něco mě napadlo, ale bohužel nevím co. Sundal jsem si mikinu a pozoroval oblohu. Pak mě to přestalo bavit a promluvil jsem na toho kluka, ha... stále neznám jeho jméno - divné, je celý divný a sladký. "Hm, když lížeš tu zmrzlinu - kontroluješ si i tu druhou?˝ podíval jsem se na něj a pak na zmrzku, která se mu roztéká.

Podíval jsem se na Nawakiho a potom koukl na druhou zmrzlinu,rychle jsem se snažil aby mi nenakapala do klína,takže jsem spustil akci takzvanou "rychlolízač".No všechno co se roztíkalo bylo už ve mě."Nekontroloval jsem,dík..."usmál jsem se - počkat...Proč jsem se usmál? Tuto otázku jsem si pořád podával a nenalezl odpověď,nebo ano nalezl,ale nechtěl jsem si jí připustit.Moje polodlouhé rudé vlasy s černými konci mě zlobili,tím že se začali díky lehkému vánku kroutit.Ofina mi lehce padala do očí - byl jsem zvyklý,tak jsem jí nechal být.

Už mě to nebavilo, stoupl jsem si a šel pomalu pryč.. . "Měj se..˝ koukl jsem ještě jednou na něj a ukázal na tu zmrzku co předtím oblizoval - která mu začala taky pomalu téct. Pak jsem se otočil a šel, vrazil do mě nějakej magor s dredama a začal mi nadávat "Co jé volé, nedáváš pozor le čo?!˝ spustil. Všechna ofina mi napadala do očí, takže mi nešlo vůbec vidět do očí. Neodpovídal jsem mu, on mi za to šláp na nohu - vlastně nešláp! Uhnul jsem. "Ty debile!˝ Ždouchl do mě a já se dal o krok dozadu. "Problém?˝ Vzal jsem ho pod krkem, pak pustil a kopl do břicha.. On se zhroutil k zemi a mě ofina spadala zase na jednu stranu a šel jsem v klidu s rukama v kapsách dál..

,,Taky se měj..." Hodil jsem na něj nechápavý výraz a potom lítostný výraz na toho na zemi,vlastně má to co si zasloužil,tak nějak jsem začal rychlostí blesku olizovt obě zmrzky,nakonec když jsem je obě snědl jsem se vydal,domů.Cestou jsem narazil na pár plakátů s velkým písmem,které bylo na něm vytištěné.Bylo tam psané něco o disco dnes večer,že prý příjde hrát nějaký známý DJ,tak mě to zaujalo a rozhodl jsem se tam jít,přestože je zítra pátek.No když už jsem byl mezi dveřmi do domu matka místo mamky mě uvítal - Náš učitel??? S vykulenýma očima a pusou dokořán jsem na něj zíral mamka se objevila za ním s naštvaným výrazem.
,,Takže mladý muži,jestli nemíníš chodit do školy dostaneš zaracha." ,,Ne nedostanu,na svůj věk mám známky dobrý,tak ticho" odsekl jsem a mamka mi ihned vlepila facku,takže jsem druhou schytal o stěnu.Rychle jsme se rozešel a vrazil tak do obouch,vyběhl jsem schody do pokoje a pořádně práskl dveřmi.Byl jsem tak naštvanej že jsem začal bouchat do všeho co mi přišlo pod ruku.

Když jsem viděl, jak odchází - sledoval jsem ho.. jo já rád špeh. Když jsem ho došpehoval až k jeho domu, tak jsem vylezl na strom, kterej byl u nějakýho okna - vypadalo to na jeho pokoj, takovej nepořádek... tshe.. trochu jsem se lekl, jak vrazil do pokoje.. sledoval jsem ho a trochu mě popadl záchvat smíchu, snad mě neslyšel. Ale i tak jsem se prozradil "Buď v klidu, zas tak moc se toho nestalo..˝ ušklíbl jsem se a koukal na něj.

,,Jo jasně,nic se nestalo...Nejde mi o tu facku,nejde mi o toho zaracha...Nejde mi o nic z toho...Jenom mám moc "HODNÝHO" fotříka..." použil jsem ironii.Matka pořád stála ve dveřích a sledovala strom jak se zvláštně hýbe,potom zalezla za roh i s učitelem a řešili pár věci okolo mě...
Svalil jsem se na postel a naštvaně oddechoval,všude byli plakáty aut a pár dalších blbostí.

Když jsem uviděl, že zalezli za roh - skočil jsem do jeho pokoje. "Bordel.˝ koukal jsem okolo sebe, pak jsem sedl na postel vedle něj.. "Hm, máš to pěkně červený.˝ usmál jsem se a letmo koukal na něj a pak po pokoji.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama